Pełny zakres usług z drona

Nie tylko szkolimy, ale świadczymy też usługi z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych. Jeśli potrzebujesz doświadczonego operatora zgłoś się do nas.

Realizacja materiału filmowego z drona

Nagrywamy profesjonalne wideo z lotu ptaka. 

Dron, którym dysponujemy jest w stanie dotrzeć do miejsc nieosiągalnych dla samolotów czy śmigłowców. Doświadczenie i umiejętności naszych operatorów dronów pozwalają na latanie w miastach (także między budynkami) oraz we wnętrzach budynków – kościołach, halach, sklepach.

RAW/ProRes/h.265 10 bit

Dopasowujemy sprzęt do konkretnych rozwiązań i budżetów. Latamy na maszynach DJI od Mavica po Phantom 4 Pro , Inspire etc.

Fotografia z powietrza

Fotografujemy z powietrza od 2013 roku. Wraz z naszymi partnerami oferujemy zaawansowaną postprodukcję materiału zdjęciowego dla klienta.​ 

Zdjęcia wykonujemy w formatach DNG oraz JPEG oraz możemy przygotować pliki TIFF.

Oferujemy zaawansowaną postprodukcję materiału zdjęciowego dla klienta.

vlos

Wiemy jakie kompozycje stosować i jak unikać deformacji krajobrazu i obiektów.

bvlos

Latamy od lat praktycznie pod każdą szerokością geograficzną i w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Inspekcje mostów i wiaduktów

Wykonujemy inspekcje przęseł oraz pylonów mostów i wiaduktów drogowych czy kolejowych.  Efektem naszej pracy jest profesjonalna indywidualna dokumentacja dla Klienta. Dzięki zastosowaniu dronów możliwe jest bezpieczne i ekonomiczne realizowanie regularnej kontroli obiektów.

bvlos - szkolenie, kurs i licencja drony

Usługi geodezyjne

Wykonujemy usługi geodezyjne z zastosowaniem dronów. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy dla Klienta oraz możliwość bezpiecznego pomiaru sytuacyjno-wysokościowego na terenach o trudnej dostępności.  

Główny Urząd Kartografii i Geodezji jest pierwszą instytucją państwową, która wdrożyła pełną automatyzację pracy poprzez wykorzystanie dronów do swoich pomiarów.

Ortofotomapy oraz Ortofotoplany

Tworzymy profesjonalne zdjęcia lotnicze rejestrujące stan pokrycia i zagospodarowania terenu. Jest to wynik złożenia szeregu zdjęć, dzięki czemu jest bardzo precyzyjny i stanowi unikalny zbiór informacji przestrzennej. Ortofotomapy są nowoczesnym sposobem, który znacznie obniża koszta przestrzennych zdjęć z powietrza.

Tworzenie modeli 3D za pomocą drona

Modele 3D mają coraz szersze zastosowanie w wielu branżach, tj. architekturze, budownictwie, archeologii, instytucjach państwowych czy grach komputerowych.

Przy użyciu dronów, tworzymy modele 3D zleconych obiektów i wnętrz. Biblioteka zdjęć obiektu powstała wskutek rejestracji powietrznej plus profesjonalny program do obróbki tego materiału pozwala zrealizować modele o bardzo wysokiej jakości.

Panoramy sferyczne z drona

Najnowsza technologia z użyciem drona pozwala na stworzenie panoramy sferycznej. Jest to unikalny sposób prezentacji przestrzeni w konwencji 360. Realizowane przy użyciu precyzyjnego sprzętu obsługiwanego przez doświadczonych operatorów, pozwalają spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Inspekcje obszarów leśnych z powietrza

Bardzo użytecznym zjawiskiem jest wykorzystywanie dronów do inspekcji obszarów leśnych. Poczynając od ogólnego monitoringu potrzebnych terenów, poprzez szczegółowe raporty ze stanu upraw leśnych, lokalizacji zwierząt, informacji o stanie drzew, aż do inspekcji po pożarach, burzach czy kontrolowania nielegalnej ingerencji człowieka w środowisko leśne. Usługę profesjonalnej inspekcji obszarów wykonujemy indywidualnie pod potrzeby i wymagania Klienta.

Filmy 360 z drona

Filmy 360 – Filmy Sferyczne, Filmy VR – są idealnym rozwiązaniem, żeby silnie wpłynąć na emocje odbiorcy. Widz przenosi się do innego miejsca i sam decyduje, w którym kierunku chce patrzeć. Dziesiątki zrealizowanych filmów 360 z drona potwierdzają, że na każde wyzwanie można znaleźć właściwy sposób.

Analizy dla rolnictwa

Wykorzystanie dronów w rolnictwie jest ekonomiczne, pozwala na szybką reakcję i otwiera całe spektrum możliwości dla osób związanych z branżą. Wykonujemy mapy, pomiary działek, ocenę kondycji roślin, monitorowanie upraw, zwierząt hodowlanych czy infrastruktury. Nowoczesne rolnictwo już coraz częściej korzysta z usług wykonywanych przez bezzałogowe statki powietrzne.

Masz pytania?
Odpowiemy!

Skorzystaj z ekspresowego formularza lub zadzwoń pod numer +48 503 975 037

W przypadku problemów z działaniem formularza proszę przesłać zgłoszenie mailem na adres: kontakt@droneland.pl

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. ​
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.