Szkolenie z tworzenie fotogrametrycznych modeli 3D przy użyciu drona

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy o metodach i procesie tworzenia modeli 3D z wykorzystaniem dostępnego oprogramowania fotogrametrycznego i fotografii lotniczej wykonanej przy użyciu bezzałogowych statków powietrznych (dronów). Tworzenie modeli 3D przy użyciu dronaUzyskane modele można poddawać dalszej obróbce w oprogramowaniu klasy CAD. Modele tego typu są użyteczne przy projektowaniu architektonicznym, planowaniu przestrzennym, projektowaniu gier komputerowych, a także w pracach inżynieryjnych w geodezji i budownictwie.
Szkolenie jest dedykowane w szczególności operatorom UAVO oraz przedstawicielom branż zainteresowanych wykorzystaniem takich modeli w swojej działalności.

Zakres szkolenia

Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej przedstawione zostaną podstawowe informacje dotyczące zasad fotogrametrii i planowania procesu pozyskania fotografii do celów tworzenia modeli 3D. Część praktyczna obejmuje przygotowanie i wykonanie lotu fotogrametrycznego oraz wykonanie modelu z użyciem oprogramowania w chmurze (DroneDeploy, Altizure) lub oprogramowania stacjonarnego (Pix4D).

Drony tworzenie modeli 3d

Ogólny program szkolenia

Część 1: teoria 3hKurs na drony modele 3d

Część 2: praktyka 4h

*) wykonanie lotu odbywa się na BSP organizatora szkolenia tylko w warunkach umożliwiających jego wykonanie

kursy z tworzenia modeli 3d z drona

Cennik szkoleń:

[easy-pricing-table id=”1966″]
Obsługujemy płatności online w systemie  logo_przelewy24
Przed dokonaniem płatności prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Kursów
* Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. Wystawiamy faktury VAT

Miejsce szkolenia

Katowice, Uniwersytet Śląski Instytut Fizyki.

[su_gmap width=”1000″ height=”200″ address=”Droneland.pl Szymon Łukasik”][su_gmap width=”1000″ height=”200″ address=”Uniwersytet Śląski Instytut Fizyki”][/su_gmap]

W przypadku problemów z działaniem formularza proszę przesłać zgłoszenie mailem na adres: kontakt@droneland.pl

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi, jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. ​
Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.